• Nissan Juke Nismo RS

  Nissan Juke Nismo RS

  Specjalne wersje zwykłych modeli to w dzisiejszych czasach chleb powszedni. Nie zawsze jednak aspiracje idą w parze z kompetencjami - niekiedy auta tego typu okazują się tak naprawdę tylko modnymi gadżetami. Patrząc na zmodyfikowanego Nissana Juke’a, trudno spodziewać się iście sportowych emocji.

  08.02.2016

  Video-test Zobacz test
 • Subaru BRZ 2.0i Sport automat

  Subaru BRZ 2.0i Sport automat

  Dla nas, entuzjastów motoryzacji, samochód to nie tylko środek transportu z punktu A do punktu B. Szczęśliwie, producenci prześcigają się w kolejnych pomysłach - walka na konie mechaniczne trwa w najlepsze, a dzięki nagromadzeniu elektroniki potężne maszyny stają się coraz bardziej przyziemne. Jest jednak jeden gatunek, który do niedawna wydawał się nieco zapomniany.

  26.09.2015

  Video-test Zobacz test
 • Volkswagen Golf GTI Performance

  Volkswagen Golf GTI Performance

  Kiedy w marcu 1975 r. na targach we Frankfurcie Volkswagen prezentował usportowioną wersję rynkowej nowości - Golfa - prawdopodobnie nie spodziewał się, że litery GTI (Gran Turismo Injection) odcisną tak duże piętno na historii motoryzacji. Ponad 40 lat po premierze oryginalnego Golfa GTI sprawdzamy, co do zaoferowania ma jego siódme wcielenie.

  21.06.2015

  Video-test Zobacz test
 • BMW 1 M Coupe vs M235i Coupe

  BMW 1 M Coupe vs M235i Coupe

  Pomarańczowego miało w ogóle nie być na świecie, a niebieskiego z kolei możemy uznać co najwyżej za bękarta. Obydwa jednak prężą muskuły by pokazać na co naprawdę je stać.

  12.01.2015

  Video-test Zobacz test
 • Ford Transit SportVan - test, który poszedł nie tak...

  Ford Transit SportVan – test, który poszedł nie tak…

  Przedstawiamy Wam pierwszy pełny wideo-test naszego portalu - pozornie o samochodzie zupełnie pozbawionym emocji, ale za sprawą niesamowitego zbiegu okoliczności przepełniony akcją!

  24.12.2011

  Video-test Zobacz test