• Konkurs!

  Konkurs!

  Licz egzotyczne konie mechaniczne razem z ExoticCars.pl oraz Mio Polska i wygraj wideorejestrator Mio Mivue 688S!

  16.12.2015

  Czytaj więcej
 • Mio MiVue 538 Deluxe: test wideorejestratora

  Mio MiVue 538 Deluxe: test wideorejestratora

  Stłuczka, wymuszenie, a może spór z innym kierowcą? Niemal każdy kierowca stanął kiedyś w obliczu takiej sytuacji. Nierzadko winowajca skutecznie unika odpowiedzialności, dzięki korzystnym okolicznościom zdarzenia. Jak więc sobie radzić w takich chwilach? Wideorejestrator - oto recepta na sukces. Mieliśmy przyjemność przetestować kamerę Mio MiVue 538 Deluxe, będącą jedną z bardziej zaawansowanych pozycji dostępnych na rynku.

  09.01.2015

  Czytaj więcej
 • Mio Spirit 6970 LM: test nawigacji

  Mio Spirit 6970 LM: test nawigacji

  Od pewnego czasu niemal każde auto - włącznie z miejskimi maluchami - można wyposażyć w bardzo dobre systemy nawigacyjne. Choć jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i estetyczne, to niesie za sobą jednak pewne wady. Utrudniona i droga aktualizacja oraz wszelakie problemy z dokładnością wskazań często pozostawiają pewien niesmak. Na szczęście rynek zewnętrznych urządzeń nawigacyjnych nie stoi w miejscu. Przed wami Mio Spirit 6970 LM, czyli multum funkcji zamknięte w estetycznej obudowie.

  04.01.2015

  Czytaj więcej
 • Najbardziej ekstremalne hot-hatche - zestawienie

  Najbardziej ekstremalne hot-hatche – zestawienie

  Hot-hatche to auta, które jak żadne inne mają łączyć świetne osiągi z codzienną praktycznością. Producenci coraz częściej przygotowują jednak specjalne wersje, które za nic mają wygodę i użyteczność. Oto nasze zestawienie najbardziej ekstremalnych mieszczuchów ostatnich lat. Hasło na dziś: brak tylnej kanapy.

  06.07.2014

  Czytaj więcej
 • Najtańsze auta osiągające 300 km/h - ranking

  Najtańsze auta osiągające 300 km/h – ranking

  300 km/h to dla wielu wartość magiczna, a osiągnięcie jej samochodem pozwala na dołączenie do elitarnego grona. Przedstawiamy dziesiątkę najtańszych samochodów na polskim rynku, w których możemy tego dokonać.

  03.06.2014

  Czytaj więcej